Sposoby na regenerację i odżywienie skóry

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

W dzisiejszym filmiku zajmiemy się jednym z najcenniejszych surowców, jaki możemy pozyskać jesienią. Mowa o ŻYWOKOŚCIE LEKARSKIM, a dokładniej jego korzeniu.

Dlaczego KORZEŃ ŻYWOKOSTU jest tak cenny?

Już sama jego nazwa mówi wiele…Od stuleci nasi przodkowie wykorzystywali go do leczenia trudno gojących się ran, złamań, stłuczeń, opuchnięć czy nawet poparzeń. Z jego korzenia sporządzano papkę, którą nakładano na chore miejsca, przygotowywano maści, nalewki oraz okłady na bolące nogi.

Okłady z odwaru ŻYWOKOSTU dzięki zawartości alantoiny są skuteczne w leczeniu wyprysków i stanów zapalnych cery. Przemywanie twarzy odwarem leczy suchość skóry, usuwa przebarwienia po trądziku, łagodzi trądzik różowaty, likwiduje zaczerwienienia i zmniejsza widoczność naczynek krwionośnych. ŻYWOKOST może też pomóc w leczeniu atopowego zapalenia skóry, gdyż ma właściwości regenerujące i działa łagodząco na skórę. Waciki nasączone odwarem możemy zastosować pod oczy, będą pomocne w leczeniu zmęczenia, cieni i worków pod oczami.

Wspomniany w filmie produkt znajdziesz tu: 👇

KURACJA ŁAGODZĄCA: https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-lagodzaca-do-cery-naczynkowej/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/

BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film oraz Zdjęcia zrealizowano w Skansen Osadnictwa Nadwiślańskiego w Wiączeminie Polskim.
👉https://www.facebook.com/skansenwiaczemin

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#ceranaczynkowa #kremnanaczynka #trądzikróżowaty #skóranaczynkowa #ceranaczyniowa #skóranaczyniowa #popękanenaczynka #zaczerwienienia #rumień #rany #narany #wypryski #nawilżenie #elastycznośćskóry #jędrnośćskóry #pajączki #rozszerzonenaczynka #cerawrażliwa #skórawrażliwa #zmarszczki #korzeńżywokostu #naturalnekosmetyki #okłady #rosacea #stłuczenia #złamania #nogi #opuchniętenogi