Naturalny peeling enzymatyczny

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Jemioła kojarzy się z okresem Świąt Bożego Narodzenia. Pocałunek pod gałązką tej rośliny ma podobno przynosić szczęście w miłości. To jednak nie jedyna jej zaleta. Okazuje się, że ta niepozorna roślinka wykazuje szereg właściwości kosmetycznych i nie jest wyłącznie symbolem ŚWIĄT.

KRÓLOWĄ dzisiejszego odcinka jest JEMIOŁA, a co z niej możemy sobie przygotować dla URODY, koniecznie musicie obejrzeć.

Wspomniany w filmie produkt znajdziesz tu: 👇

SERUM POD OCZY: https://kosmetykidla.pl/produkt/serum-pod-oczy/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film oraz Zdjęcia zrealizowano w HOTELU DĘBOWA GÓRA active & spa https://www.hoteldebowagora.pl/

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#peelingenzymatyczny #peeling #naturalnypeeling #maść #bożenarodzenie #jemioła #święta #problemyskórne #oparzenia #egzema #dermatoza #złuszczanie #martwynaskórek #regeneracjaskóry #podrażnienia #cera #oczyszczanietwarzy #enzymy #peelingnaturalny #oczyszczanie