Domowa pielęgnacja cery naczynkowej – CZĘŚĆ PIERWSZA

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Cera naczynkowa jest cerą płytko unaczynioną. Naczynka widoczne tuż pod powierzchnią skóry są bardzo kruche i łatwo pękają. Może ona występować w parze ze wszystkimi rodzajami cery, zarówno suchą, normalną, mieszaną, jak i tłustą.

Bardzo charakterystyczną cechą, po której łatwo rozpoznać cerę naczynkową są rumieńce na twarzy, które pojawiają się bardzo często i zazwyczaj dość długo się na niej utrzymują.

Takie podrażnienia wywołać mogą oczywiście czynniki atmosferyczne, takie jak słońce, mróz czy silny wiatr, ale również stres i gwałtowne emocje.
Jeśli Twoim problemem jest cera naczynkowa, to w dzisiejszym pierwszym odcinku pokażemy Ci naturalne przepisy kosmetyczne, zawierające cenne składniki roślinne, które sobie świetnie z nią poradzą.

Wspomniany filmik z ROKITNIKIEM I KORZENIEM ŻYWOKOSTU znajdziesz tu: 👇

ROKITNIK: https://www.youtube.com/watch?v=GrqpSKSHo60&t=2s

KORZEŃ ŻYWOKOSTU: https://www.youtube.com/watch?v=sG9mUbuBXX4

Wspomniane w filmie produkty znajdziesz tu: 👇

ZIOŁOWY PŁYN: https://kosmetykidla.pl/produkt/ziolowy-plyn-do-mycia-twarzy/

KURACJA ŁAGODZĄCA: https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-lagodzaca-do-cery-naczynkowej/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_d…

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#ceranaczynkowa #popękanenaczynka #naczynka #zaczerwnienia #rumień #rumieńce #pajączki #naczynkakrwionośne #cienkaskóra #tarczyca #hormony #problemyhormonalne #plamki #czerwoneplamki #rozszerzonenaczynka #stres #gorącakąpiel #czerwonewino #skórawrażliwa #cerawrażliwa