Zbieramy wiosenne ZIOŁA

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Nigdy wcześniej nie zbierałaś/eś ziół? Wiosna i wczesne lato to idealny czas na to, by odkryć w sobie pasję do zielarstwa. Rośliny lecznicze rosną w wielu miejscach – warto to wykorzystać i własnymi siłami zgromadzić ich zapas. Jakie zioła warto zbierać wiosną i gdzie ich szukać? 

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#bratek #podbiał #kaszel #przytulia #jasnotaróżowa #bluszcz #bluszczyk #bluszczykkurdybanek #bratekpolny #krwawnik #krwawnikpospolity #pryszcze #trądzik #krosty #wągry #niszczpryszcz #sposóbnatrądzik #naturalnekosmetyki #kosmetykidla #korawierzby #zioła #ziołowekosmetyki #natura #napar #napary #odwary #odwar #naturalnysposób #laboratorium #pielęgnacjacery #naparzkrwawnika #naturalnapielęgnacja #naparziołowy #wiosna