Witaminowa bomba dla skóry

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Wszyscy pragniemy, aby nasza skóra na długie lata zachowała witalność, a co za tym idzie, piękny koloryt, odpowiednie nawilżenie oraz napięcie. Wraz z upływem lat skóra traci zdolność do utrzymywania naturalnej wilgotności, staje się delikatna i bardziej podatna na procesy starzenia. Utrata nawilżenia, zaburzony owal twarzy, zmarszczki oraz nieestetyczne przebarwienia zależne są od czynników genetycznych, oraz środowiskowych.

Bohaterem dzisiejszego odcinka jest OWOC PIGWOWCA, zawierający dużą dawkę wit. C (7 krotnie więcej od cytryny) oraz cenne kwasy organiczne, witaminy B1, B2, PP i flawonoidy.

Jednakże to nie wszystko, w nasionach PIGWOWCA znajdziemy amigdalinę, czyli witaminę B 17, która działa nawilżająco, przeciwzmarszczkowo oraz zwalcza trądzik, a sok z owoców rozjaśnia skórę.

POLECAMY RÓWNIEŻ: 👇

KURACJA NAWILŻAJĄCA KREM NA DZIEŃ:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-nawilzajaca-krem-na-dzien-z-naparu-jarzebiny/

KURACJA NAWILŻAJĄCA KREM NA NOC:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-nawilzajaca-krem-na-noc-z-naparu-jarzebiny/

NISZCZ PRYSZCZ KREM NA DZIEŃ:

https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-krem-na-dzien/

NISZCZ PRYSZCZ KREM NA NOC:

https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-krem-na-noc/

NISZCZ PRYSZCZ PŁYN DO MYCIA TWARZY:

https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-plyn-do-mycia-twarzy/

ZIOŁOWY KREM WYBIELAJĄCY:

https://kosmetykidla.pl/produkt/ziolowy-krem-wybielajacy/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#bombawitaminowa #witaminydlaskóry #pigwa #owocpigwy #owocepigwowca #pigwowiec #cerasucha #suchaskóra #przesuszonaskóra #przebarwienia #kremnawilżający #cerabardzosucha #skórasucha #rozjaśnienie #owoc #skórabardzosucha #nawilżenie #pielęgnacjacery #nawilżeniecery #cera #pielęgnacja #regeneracjacery #zdrowie #uroda #kosmetykidla #zioła #ziołowekosmetyki #natura #napar #napary #odwary #odwar #naturalnysposób #laboratorium #nasiona