Under Twenty – Co myślę o firmie? (Co warto kupić!)

0

Under Twenty to jedna z tych firm, o które zdecydowanie najczęściej mnie pytaliście. Przeanalizowałam więc dla Was wybrane produkty i podsumowałam co myślę o marce.
♥♥♥♥♥♥♥♥Więcej informacji♥♥♥♥♥♥♥♥

Under Twenty kojarzę jeszcze z podstawówki. Jakiś żel był chyba dodawany do gazety „bravo”. Chyba… Bo inaczej to nie mam pojęcia skąd go wzięłam 😀
W każdym razie mam wrażenie, że jest to marka, do której wiele osób się przywiązało. Stawiają na pielęgnację młodej cery z wypryskami. Ale czy słusznie? Mam swoje zdanie na ten temat.
Zawsze staram się przetestować jak najwięcej produktów firmy, którą omawiam, jednak przy tych musiałam sobie odpuścić i zdać się na recenzje bliskich mi osób, ponieważ moja buzia jest bardzo wrażliwa na kwasy. Nie chciałam aby to zaważyło na tym podsumowaniu. Ale sentyment jest!
Ojeeej! Jak wiele ta firma znaczyła dla mnie, gdy byłam jeszcze dzieckiem! Jak zazdrościłam siostrze, która miała te kosmetyki. Teraz te wspomnienia mnie to troszkę bawią, ale fajnie wiedzieć, że firma „dzieciństwa” dalej się rozwija. Trzymam za nich kciuki ♥

♥♥♥Kontakt♥♥♥
FB: https://www.facebook.com/Albicja-w-Krainie-Sk%C5%82ad%C3%B3w-1279515428865196/
Instagram: https://www.instagram.com/wKrainieSkladow/
Email w opisie kanału

♥♥♥Fragmenty filmu♥♥♥
0:00 Wstęp
0:08 Wprowadzenie
0:45 Maseczki w płachcie
1:06 Plasterki oczyszczające na nos
1:47 Oczyszczanie
2:24 Pasty myjące
2:44 Toniki
3:41 Podsumowanie
4:46 Zakończenie

♥♥♥Muzyka i inne♥♥♥
Music: „MBB – Wake up”
Promoted by BreakingCopyright:
http://bit.ly/MBB_WakeUp