Test kosmetyków do mycia ciała

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Większość konsumentów oprócz efektu oczyszczenia skóry z zanieczyszczeń, oczekują o wiele więcej. Wybierając kosmetyk do mycia ciała, spodziewają się efektu nawilżenia, który pozostanie na ciele do rana. Szeroka gama kosmetyków do oczyszczania skóry cieszy każdego klienta, choć z pewnością wydłuża proces podejmowania decyzji przed ich zakupem. Na rynku istnieje wiele produktów, które różnią się od siebie opakowaniem, kolorem czy konsystencją. Producenci oferują między innymi takie produkty jak: płyny, emulsje oraz mydła. Jaki produkt wybrać, aby spełnił nasze oczekiwania? Jak kupować, żeby nie zwariować?

W kolejnym odcinku z UCZELNI UMK w TORUNIU gościmy doktor JUSTYNĘ. Co będziemy DZIŚ badać? Zajmiemy się po raz drugi laboratoryjnym badaniem skóry, które pomoże nam wybrać odpowiedni produkt do mycia.

FILMIK z MYDLNICĄ znajdziesz tu: 👇

Naturalne sposoby mycia twarzy i włosów: https://www.youtube.com/watch?v=EYHjG1zfhKU&t=351s

Wspomniane w filmie produkty znajdziesz tu: 👇

ZIOŁOWY PŁYN: https://kosmetykidla.pl/produkt/ziolowy-plyn-do-mycia-twarzy/

MYDŁO ANTYBAKTERYJNE DO MYCIA RĄK: https://kosmetykidla.pl/produkt/mydlo-antybakteryjne-do-mycia-rak-z-naturalnymi-olejkami-antybakteryjnymi/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/​​​
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/​​​
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/​​​
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_d​​…

Film oraz Zdjęcia zrealizowano na UNIWERSYTECIE MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU
https://www.umk.pl/

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#ciało #płyn #skóra #cera #żel #mydło #domycia #kosmetykidomyciaciała #badaniecery #badanieskóry #kosmetykinaturalne #kosmetykidla #dlaciebie #makijaż #dezynfekcja #mydlnica #mydłopotasowe #laboratorium #umk #toruń #chemia #chemiakosmetyczna #doświadczenie #fartuch