SZAMPONY BEZ BUTELKI. Naturalne ziołowe szampony w kostce

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

SZAMPON w kostce – to kosmetyczny must have tego roku!

Metoda mycia włosów szamponem w kostce to wciąż nowość na polskim rynku kosmetycznym. Jest to jednak alternatywa dla tradycyjnych szamponów i powoli zaczyna zdobywać popularność wśród naszych klientów, którym zależy nie tylko na delikatnej i naturalnej lecz jednocześnie skutecznej pielęgnacji skóry głowy oraz włosów.

Oprócz tego, że w składzie SZAMPONÓW mamy naturalne składniki, to zapakowane są tylko w kartonik. Zero plastiku, czyli tak jak tygryski lubią najbardziej 🌿.

Jednocześnie to kosmetyk o kwaśnym odczynie pH, co w praktyce oznacza, że nie wymaga stosowania płukanki zakwaszającej i przywracającej skórze odpowiedniego poziomu pH.

Polecamy nasze WŁOSOMYJKI w kostce: 👇

DZIEWANNOWA: https://kosmetykidla.pl/produkt/dziewannowa-wlosomyjka-szampon-do-wlosow-farbowanych-suchych-zniszczonych/
SOSNOWA: https://kosmetykidla.pl/produkt/sosnowa-wlosomyjka-szampon-do-wlosow-przetluszczajacych-sie/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#szamponwkostce #szampon #naturalnyszampon #naturalnekosmetyki #kosmetykidla #dziewanna #sosna #kostka #kostkadowłosów #włosysuche #włosytłuste #myciewłosów #codowłosów #szampondowłosów