Świąteczne porządki i ekologiczne środki czystości

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Grudzień to miesiąc, który bez wątpienia kojarzy się ze Świętami. Większość z WAS dekoruje swoje domy i pomieszczenia, by wprowadzić klimat, który będzie sprzyjał spotkaniom w gronie rodzinnym czy znajomych. Oczywiście, by osiągnąć pełnię szczęścia, mieszkanie musi być odpowiednio wysprzątane! Czyszczenie powierzchni nie musi się wiązać z drażniącym drogi oddechowe zapachem chemii. Jeśli zależy Wam na tym, by sprzątać ekologicznie i ekonomicznie, już teraz możecie obejrzeć nasz nowy filmik, w którym opowiadamy o naturalnych środkach czystości, które samemu możemy wykonać w domowym zaciszu, ale również NOWOŚCIACH, które wprowadziłyśmy do NASZEJ OFERTY. Mycie powierzchni naszymi produktami sprawi również, że Twoje dłonie będą w dużo lepszym stanie, a umywalka, wanna czy prysznic dłużej będą wyglądały jak nowe. W takim razie – jak wyczyścić powierzchnię domowymi sposobami? Koniecznie obejrzyjcie nasz NOWY FILM.

Wspomniany w filmie produkt znajdziesz tu: 👇

ŁAZIENKOWY ZIOŁOCZYŚCIK: https://kosmetykidla.pl/produkt/lazienkowy-zioloczyscik/

KUCHENNY ZIOŁOCZYŚCIK: https://kosmetykidla.pl/produkt/kuchenny-zioloczyscik/

UNIWERSALNY ZIOŁOCZYŚCIK: https://kosmetykidla.pl/produkt/uniwersalny-zioloczyscik/

NATURALNA ŚWIECA ŚWIERKOWA: https://kosmetykidla.pl/produkt/naturalna-swieca-swierkowa-2/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#porządkiświąteczne #sprzątanie #środkiczystości #naturalneśrodkiczystości #ekologiczneśrodkiczystości #naturalnesprzątanie #ekosprzątanie #ekologia #domoweśrodkidosprzątania #naturalneśrodki #domoweśrodkiczystości #dom #święta #bożenarodzenie #świątecznesprzątanie #kurz #brud