Sprawdzony sposób na piękne WŁOSY i PAZNOKCIE

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Zdrowe i lśniące włosy, mocne paznokcie to marzenie każdej kobiety. Ich kondycja w dużym stopniu zależy od nas samych. Duże znaczenie odgrywa tutaj prowadzony tryb życia oraz sposób ich pielęgnacji. W sytuacji, gdy stan naszej włosów i paznokci pogarsza się, warto wspomóc się naturalnym NAPAREM ZE SKRZYPU bogatym w cenne witaminy i minerały. Jego systematyczne i prawidłowe zażywanie, z pewnością pozwoli przywrócić im ich naturalne piękno.

SKRZYP POLNY to bardzo popularna roślinka, możemy spotkać go najczęściej na obrzeżach łąk, pól, lasów. Skrzyp jest cennym źródłem krzemionki, która wzmocni nasze włosy i paznokcie.

Pijemy, dwie szklanki dziennie przez okres dwóch tygodni.

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#włosy #paznokcie #skóra #pięknaskóra #pięknewłosy #pięknepaznokcie #zdrowaskóra #zdrowewłosy #zdrowepaznokcie #skrzyp #nawłosy #napaznokcie #naturalnekosmetyki #kosmetykidla #zioła #ziołowekosmetyki #natura #napar #napary #odwary #odwar #naturalnysposób #laboratorium