Sprawdzony domowy sposób na ukąszenia owadów

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Czas wakacji i letnich wyjazdów, zwłaszcza w okolice rzek i jezior, nieodłącznie wiąże się z ukąszeniami owadów. Wyjątkowo dotkliwe są ukąszenia komarów, które wywołują nieprzyjemne uczucie swędzenia. Co zrobić, by zminimalizować nieprzyjemne dolegliwości? 

Oczywiście są na to ziołowe sposoby.

Jedną z roślinek, która może nam pomóc jest powszechnie stosowana w kuchni i obecna w wielu mieszkaniach BAZYLIA.

Wystarczy takie pogryzione i swędzące miejsce potrzeć świeżymi listkami BAZYLII. Po kilku minutach nasze podrażnione miejsce uspokaja się, przestajemy się drapać, a zaczerwienienie znika po paru godzinach.

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#ugryzienia #komary #ukąszenia #conaugryzienie #conaczerwonąskórę #bazylia #zioła #ziołowesposobynaugryzienia #naturalnesposobynaugryzienia #swędzenieskóry #pougryzieniu #pchły #pluskwy #owady