Skuteczne sposoby na trądzik łojotokowy, zaskórniki oraz pryszcze

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

KRWAWNIK POSPOLITY jest rośliną leczniczą, którą w Polsce można spotkać na łąkach, pastwiskach, miedzach lub przydrożach. To roślina o niewielkich wymaganiach co do gleby i wilgotności, za to lubi promienie słoneczne.
Na co pomaga KRWAWNIK POSPOLITY? Ziele to powinny przede wszystkim docenić osoby z cerą tłustą, łojotokową skłonną do wyprysków. Kwiaty lub całe ziele stanowią cenny składnik maseczek leczących trądzik i łagodzących stan zapalny skóry. Kremy zawierające wyciąg z krwawnika ograniczają łojotok i ściągają pory skórne. Krwawnik rozjaśnia także koloryt skóry, jej przebarwienia i piegi.

Polecane przez Nas kosmetyki do cery tłustej i trądzikowej znajdziesz tu: 👇

NISZCZ PRYSZCZ KREM NA DZIEŃ: https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-krem-na-dzien/

NISZCZ PRYSZCZ KREM NA NOC: https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-krem-na-noc/

NISZCZ PRYSZCZ PŁYN DO MYCIA TWARZY: https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-plyn-do-mycia-twarzy/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:
SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#trądzik #ceratrądzikowa #pryszcze #ceraproblematyczna #krosty #cerawrażliwa #tłustacera #niszczpryszcz #kremnadzień #kremnanoc #kremdocerytłustej #kremdocerytrądzikowej #sposóbnacerętrądzikową #domowesposoby #pielęgancjacerytrądzikowej #acne #uroda #cera #typcery #zaskórniki #ceratłusta #skóratłusta