Regeneracja skóry po LECIE

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Po wakacjach skóra będzie chciała pić, a Ty powinnaś zadbać o odpowiednie jej nawilżenie, zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz.

W dzisiejszym filmiku pokażemy Wam dwa przepisy z wykorzystaniem orzeszków LIPY.

Wiele osób zna i wykorzystuje właściwości lecznicze KWIATÓW LIPY. Okazuje się, iż bardzo cenne są również, wyglądające jak małe orzeszki, owoce lipy. Należy pamiętać, aby zebrać je zanim opadną z drzewa.

Owoce lipy bogate są w śluzy, białka, skrobię, flawonoidy, a także w olej tłusty. Olej ten zawiera nawet do 50 % oleju linolowego, który świetnie wbudowuje się w struktury cementu międzykomórkowego, uszczelniając go, a dzięki temu mamy ograniczoną nadmierną ucieczkę wody z głębszych warstw naskórka.

POLECAMY RÓWNIEŻ: 👇

KURACJA NAWILŻAJĄCA KREM NA DZIEŃ:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-nawilzajaca-krem-na-dzien-z-naparu-jarzebiny/

KURACJA NAWILŻAJĄCA KREM NA NOC:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-nawilzajaca-krem-na-noc-z-naparu-jarzebiny/

KURACJA REGENERUJĄCA KREM NA DZIEŃ:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-regenerujaca-krem-na-dzien/

KURACJA REGENERUJĄCA KREM NA NOC:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-regenerujaca-krem-na-noc-3/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#cerasucha #suchaskóra #przesuszonaskóra #maseczka #kremnawilżający #cerabardzosucha #skórasucha #lato #cerapolecie #skórapolecie #skórabardzosucha #nawilżenie #pielęgnacjacery #nawilżeniecery #cera #pielęgnacja #regeneracjacery #zdrowie #uroda #lipa #orzeszkilipy #kosmetykidla #zioła #ziołowekosmetyki #natura #napar #napary #odwary #odwar #naturalnysposób #laboratorium