Pytanie na śniadanie. Naturalne sposoby na piękną i młodą cerę, na łupież i pocące się stopy.

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Domowe naturalne kosmetyki wykazują cenne właściwości, dzięki którym nie tylko polecane są przy problemach i chorobach skórnych, ale też do codziennej pielęgnacji. Przede wszystkim są łagodne i mogą być stosowane nawet przy bardzo wrażliwej cerze. Do tego świetnie nawilżają i odżywiają. Nic więc dziwnego, że ziołowe kosmetyki na dobre zagościły w naturalnej pielęgnacji. Dzisiaj opowiemy o ziołach wykorzystywanych w kosmetyce, które poprawią wygląd Waszej cery, pomogą pozbyć się łupieżu oraz problemu pocących się stóp.

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#pnś #pytanienaśniadanie #polskatelewizja #jemioła #kosmetykidla #natura #naturalnekosmetyki #zioła #ziołoweprzepisy #bluszcz #śnieguliczki #mywtelewizji #poradywtelewizji #porady #ziołoweporady #naturalneporady #śniadaniówka #telewizja #telewizjaśniadaniowa #tvp2 #maseczka #kolagen #zmarszczki #olejzczarnuszkisiewnej #sylwester #jędrnaskóra #napar #łupież #pocącesięstopy #kolagen #naturalnykolagen #śmierdzącestopy #naturanamaseczka #spoconestopy