Pytanie na śniadanie. Jesienne zioła dla ZDROWIA i URODY.

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Jesienne ZIOŁA są bardzo skuteczne w pielęgnacji włosów i twarzy. Pomagają pozbyć się trądziku, niedoskonałości jak również i łupieżu. Nic więc dziwnego, że w dobrych, naturalnych kosmetykach podstawowymi składnikami są zioła. Wystarczy poznać właściwości mniej lub bardziej znanych ziół i dobrać odpowiednie do swoich potrzeb.

POLECAMY RÓWNIEŻ: 👇

KURACJA ŁĄGODZĄCA KREM NA DZIEŃ/NOC:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-lagodzaca-do-cery-naczynkowej/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#pnś #pytanienaśniadanie #polskatelewizja #miechunka #kosmetykidla #natura #naturalnekosmetyki #zioła #ziołoweprzepisy #machoń #machonia #rzęsawodna #mywtelewizji #poradywtelewizji #porady #ziołoweporady #naturalneporady #śniadaniówka #telewizja #telewizjaśniadaniowa #tvp2 #trądzik #olejrydzowy #olejzlnianki #trądzik #ceratłusta #skóratłusta #galasy #napar #pryszcze #krosty #łupież #niszczpryszcz