Pytanie na Śniadanie. DARY JESIENI dla zdrowia i urody.

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Zdrowa skóra i włosy to efekt odpowiedniej pielęgnacji. Jesienne dary natury takie jak: owoc głogu, trzmielina i żywokost to nasi sprzymierzeńcy w starciu z cerą naczynkową, wypadającymi włosami, problemach z sercem oraz w pozbyciu się siniaków czy zrogowaciałego naskórka. Ich przeciwzapalne, odżywcze i wzmacniające właściwości zapewnią piękny wygląd i dobre samopoczucie.

POLECAMY RÓWNIEŻ: 👇

KURACJA ŁĄGODZĄCA KREM NA DZIEŃ/NOC:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-lagodzaca-do-cery-naczynkowej/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#pnś #pytanienaśniadanie #polskatelewizja #głóg #kosmetykidla #natura #naturalnekosmetyki #zioła #ziołoweprzepisy #włosy #wzmocnieniewłosów #trzmielina #owoctrzmieliny #owocgłogu #syrop #mywtelewizji #poradywtelewizji #porady #ziołoweporady #naturalneporady #śniadaniówka #telewizja #telewizjaśniadaniowa #tvp2 #żywokost #ceranaczynkowa #conapajączki #ocet #opuchniętenogi #siniaki #stłuczenia #zrogowaciałynaskórek #alantoina #śluzy