Przesuszona skóra – jak o nią dbać?

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Skóra przesuszona nie należy do łatwych w pielęgnacji – jest delikatna, cienka, wrażliwa, łatwo ulega podrażnieniom. Ma tendencję do łuszczenia się, pieczenia, szorstkości. Zmarszczki pojawiają się na niej szybciej. Czy rozpoznajesz u siebie te cechy?

Bohaterem dzisiejszego odcinka jest DZIURAWIEC – pospolita roślinka, którą można znaleźć na łąkach, brzegach pól, czy skraju lasu. Posiada cenne właściwości, a to za sprawą czerwonego barwnika czyli hyperycyny. Charakterystyczną cechą rozpoznawczą DZIURAWCA są na liściach jakby dziurki przesłonięte przeźroczystą błonką.

Dziś specjalnie dla Was przygotujemy olejek z KWIATU DZIURAWCA, który działa regenerująco na przesuszoną i pękającą skórę.    

POLECAMY RÓWNIEŻ: 👇

KURACJA REGENERUJĄCA KREM NA DZIEŃ:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-regenerujaca-krem-na-dzien/

KURACJA REGENERUJĄCA KREM NA NOC:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-regenerujaca-krem-na-noc-3/

KURACJA NAWILŻAJĄCA KREM NA DZIEŃ:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-nawilzajaca-krem-na-dzien-z-naparu-jarzebiny/

KURACJA NAWILŻAJAĆA KREM NA NOC:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-nawilzajaca-krem-na-noc-z-naparu-jarzebiny/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#skóraprzesuszona #cerasucha #cerabardzosucha #pękającaskóra #dziurawiec #olej #olejzdziurawca #naturalnekosmetyki #kosmetykidla #skórasucha #skórabardzosucha #zioła #ziołowekosmetyki #natura #napar #napary #odwary #odwar #naturalnysposób #laboratorium #uroda