Pierwszy w Europie salon Nectar Bath Treats otwarty w Magnolia Park

0

Amerykańska marka debiutuje w Polsce. Sklep Nectar Bath Treats wygląda jak kolorowa cukiernia w Las Vegas, choć znajdziemy w nim peelingi do ciała, bomby i sole kąpielowe oraz fantazyjne mydła i masła do ciała. Salon już jest otwarty.

Sole kąpielowe wyglądają jak mleczne shake’i, masło do ciała jak owocowe smoothie, mydła jak babeczki, ptysie z bitą śmietaną, donuty, lody na patyku czy torciki. Kalejdoskop zapachów trudno opisać – to trzeba poczuć. Co ciekawe, wszystko wykonane jest ręcznie przez amerykańskich rzemieślników wyłącznie z naturalnych składników. Zgodnie z filozofią Nectar Bath Treats – kąpiel ma być czystą przyjemnością dla wszystkich zmysłów.

– Nectar Bath Treats to marka kosmetyczna inna niż wszystkie. Jej kolorowe produkty z pewnością zwracają uwagę i od razu wywołują dobry nastrój. Z pewnością wzbudzi ogromne zainteresowanie wśród klientów Magnolia Park. Tym bardziej, że zbliża się okres świąteczny, a produkty marki Nectar to doskonały pomysł na prezent – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park.

Nectar Bath Treats wywodzi się z Las Vegas, gdzie ma kilka sklepów. Podobnie w południowej Kalifornii, w okolicach Los Angeles. Planuje otworzyć salony również na Hawajach i w Dubaju.

– Cieszymy się, że tak oryginalna i ciekawa marka debiutuje w Polsce i Europie właśnie we Wrocławiu, w Magnolia Park. To potwierdza, że mamy silną i ugruntowaną pozycję zarówno na regionalnym rynku, jak i w Polsce, w tym doskonałą rozpoznawalność, a nasi partnerzy dostrzegają potencjał rozwoju swoich biznesów, jaki wiąże się z obecnością w Magnolia Park – dodaje Joanna Sawośko-Duda.

Nowo otwarty salon marki Nectar znajduje się na parterze centrum handlowego Magnolia Park, obok sklepów Venezia i H&M.

Więcej informacji:

Magnolia Park jest największym centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnym na Dolnym Śląsku. Łączna powierzchnia handlowa obiektu wynosi 100 tys. mkw. Jest tu ponad 260 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Zmotoryzowani klienci mają do dyspozycji ok. 3 tys. darmowych miejsc parkingowych. Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek dostępnych dziś w Magnolia Park znajdują się m.in. Bershka, C&A, Decathlon, Denon, ECCO, H&M, Home&You, InterSport, KappAhl, New Yorker, Oysho, Peek&Cloppenburg, Pierre Cardin, Pull&Bear, RESERVED, Media Markt, Stradivarius, TK Maxx, TOUS, W. Kruk, Zara, Zara Home. Ofertę z sektora „zdrowie i uroda” reprezentują jednocześnie drogerie m.in. Super-Pharm i Rossmann, ale i Douglas, Sephora, Inglot czy Mac. Galeria wyznacza trendy – można tu znaleźć pierwsze na Dolnym Śląsku salony: Crocs, Decimas, LC Waikiki, The North Face, Samsung Brand Store czy drugi w Polsce e-obuwie.pl. Oferta rozrywkowo-rekreacyjna obejmuje 7-salowe kino Helios, salę zabaw dla dzieci Labibu i największe na Dolnym Śląsku Centrum Tańca Champion Team. Klienci mogą korzystać z hipermarketu budowlanego Castorama i sklepu Komfort. W centrum dostępny jest także nowoczesny hipermarket Carrefour, czynny od 7:30. W galerii handlowej działa również Centrum Medyczne Magnolia Park – przychodnia zapewnia dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz specjalistów, m.in. stomatologa czy lekarza medycyny estetycznej. Ofertę centrum uzupełnia 30 restauracji i kawiarni. Klienci mają do dyspozycji ponad 700 miejsc w strefie restauracyjnej, z których blisko połowa znajduje się w lokalach z obsługą kelnerską. Magnolia Park nieustannie wzbogaca się o nowe marki – sklepy, punkty usługowe, butiki i restauracje. Dodatkowo klienci mogą kupić kartę podarunkową – to rodzaj przedpłaconej karty elektronicznej, która pozwala na zakupy we wszystkich sklepach i punktach usługowych galerii handlowej. Jest idealnym pomysłem na udany prezent. Zróżnicowana, atrakcyjna oferta, wygodny dojazd samochodem i komunikacją miejską oraz bliskość dużych osiedli mieszkaniowych czynią centrum doskonałym miejscem zakupów, spotkań, rozrywki i rekreacji. Do dyspozycji klientów jest zewnętrzne boisko multifunkcyjne, strefa do Street Workoutu, nowy, zewnętrzny plac zabaw dla dzieci, a także deptak z drzewami, ławeczkami i fontannami, przy których można odpocząć. Magnolia Park stanowi miejsce spotkań dla lokalnej społeczności również ze względu na organizowane tu wydarzenia specjalne. Więcej informacji można znaleźć na www.magnoliapark.pl.

Śledź nas na www.facebook.com/magnoliaparkcentrum i www.instagram.com/magnoliaparkcentrum. Za zarządzanie Magnolia Park odpowiada Multi Poland Sp. z o.o.

Właścicielem Magnolia Park jest Union Investment Real Estate GmbH, inwestor o bogatych zasobach, posiadający specjalistyczną wiedzę z zakresu zarządzania nieruchomościami z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży. Union Investment rozpoczął działalność jako fundusz zarządzający nieruchomościami w Polsce w roku 2008. Od tego czasu nabył zdywersyfikowane portfolio nieruchomości biurowych, handlowych oraz hoteli i kontynuuje dynamiczny wzrost. Łączna wartość aktywów w Polsce to ponad 2 mld euro. Fundusze Union Investment specjalizujące się w nieruchomościach handlowych oraz fundusze specjalne inwestują w wielu różnych lokalizacjach w kraju.