Naturalny BALSAM DO UST

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Dziś chcemy Wam przedstawić nasz nowy produkt, który powstał dzięki naszej przyjaciółce Sandrze :).

Sandra używa w dużych ilościach wszelkiego rodzaju pomadek i balsamów do ust, niezależnie od pory roku i niezależnie od pory dnia i nocy również. W końcu postanowiłyśmy stworzyć dla niej naturalny produkt, który będzie mogła stosować do woli (choć nie ukrywam, że z zamysłem, że może ją odzwyczaję od stosowania kosmetyków do ust). Balsam w pierwszej wersji był bez zapachu i dzielnie go stosowała, potem pojawiły się kolejne istoty potrzebujące kosmetyku do swoich spierzchniętych i bardzo wysuszonych ust.

Po roku czasu (tyle trwają testy i badania) dziś mamy produkt z naturalnym olejkiem eterycznym, który po raz pierwszy w naszej karierze pachnie :).

POLECAMY RÓWNIEŻ: 👇

ZIOŁOWY BALSAM DO UST:

https://kosmetykidla.pl/produkt/ziolowy-balsam-do-ust/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#balsamdoust #pomadkadoust #usta #popękaneusta #pomadkanajesień #pomadkanazimę #pomadka #spierzchnięteusta #sucheusta #opryszczka #zimno #uroda #kosmetykidla #naturalnekosmetyki #natura #napar #odwar #naturalneprzepisy #nautra #naopryszczkę #sposóbnaopryszczkę #wysuszoneusta #lanolina #olejkokosowy #ziołanausta #masłoshea #maceratziołowy #olejkokosowy #dziewanna #lipa #rumianek