Naturalne sposoby na piękne dłonie

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Gdy często myjemy ręce i stosujemy środki do dezynfekcji, to niestety usuwamy naturalną barierę ochronną naszej skóry, nie pozwalając jej na prawidłową regenerację. W efekcie skóra dłoni staje się sucha, szorstka i napięta. Może również pękać, co zwiększa ryzyko pojawienia się miejscowych zakażeń i stanów zapalnych. Jakich kosmetyków używać do pielęgnacji skóry dłoni, aby uniknąć przesuszenia czy podrażnienia? W dobie ogólnodostępnych kosmetyków warto czasem pokusić się o domowe receptury. Istnieją na przykład domowe sposoby na suche i zniszczone dłonie, kto wie może znajdziesz coś w naszym dzisiejszym filmiku dla siebie. Dużą frajdą jest możliwość samodzielnego stworzenia produktu kosmetycznego.

Wspomniany w filmie produkt znajdziesz tu: 👇

KREM DO RĄK: https://kosmetykidla.pl/produkt/krem-do-rak-na-bazie-naparu-z-babki-plesznika/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film oraz Zdjęcia zrealizowano w HOTELU DĘBOWA GÓRA active & spa https://www.hoteldebowagora.pl/

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#dłonie #kremdorąk #suchedłonie #popękanedłonie #popękanaskóra #popękanaskóradłoni #pielęgnacjadłoni #natralnesposobynasuchedłonie #bardzosuchedłonie #bardzosuchaskóra #pięknedłonie #zniszczonedłonie #zabieginadłonie #sposobynadłonie #sosdłonie #trikinadłonie #kremnadłonie #regeneracjadłoni