Najlepszy OLEJ do cery trądzikowej

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

OLEJ Z OGÓRECZNIKA jest najlepszym olejem stosowanym do produktów przy cerach mieszanych, tłustych, z problemami, a jednocześnie przesuszonych.

Naszym bestsellerem jest seria NISZCZ PRYSZCZ, a powodem jej skuteczności obok oczywiście doboru najlepszego naparu z ziół jest jej nawilżająca moc.

Często do nas piszecie i pytacie, nauczone już stosowaniem kosmetyków przeciwtrądzikowych, czy aby nasze kosmetyki nie przesuszają?.

My wiemy, że jeśli cera tłusta zostanie przesuszona np. słońcem, stosowaniem kosmetyków wysuszających (szczególnie tych myjących) nie daj Boże z drobinkami, które uszkadzają i podrażniają ujścia gruczołów łojowych – efekt może i jest na chwilę, ale już po kilku godzinach widać jak gruczoły pozbawione wszystkiego co naprodukowały, zaczynają brać się do intensywniejszej pracy i jeszcze więcej i więcej produkują łoju. 

Jednym z lepszych olejów do cer tłustych i mieszanych jest właśnie OLEJ Z OGÓRECZNIKA – otrzymywany przez tłoczenie na zimno z nasion ogórecznika lekarskiego.

Zawiera on bardzo duże ilości NNKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe), w tym kwas gamma-linolenowy 18-27%.  Kwas linolowy zapewnia prawidłową strukturę cementu międzykomórkowego, dzięki czemu bardzo dobrze nawilża i ogranicza TEWL (transepidermalną utratę wody).

POLECAMY RÓWNIEŻ: 👇

NISZCZ PRYSZCZ KREM NA DZIEŃ:

https://kosmetykidla.pl/produkt/dziewannowy-zioloocet/

NISZCZ PRYSZCZ KREM NA NOC:

https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-krem-na-noc/

NISZCZ PRYSZCZ PŁYN DO MYCIA TWARZY:

https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-plyn-do-mycia-twarzy/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#pryszcze #trądzik #niszczpryszcz #pory #zaskórniki #wągry #rozszerzonepory #sposóbnatrądzik #ceratłusta #ceratrądzikowa #skóratłusta #skóratrądzikowa #naturalnekosmetyki #kosmetykidla #zioła #ziołowekosmetyki #natura #napar #napary #naturalnysposób #laboratorium #cerałojotokowa #niedoskonałości #acne #pielęgnacjacery #naturalnapielęgnacja #naparziołowy #niszczpryszcz #conapryszcze #jakusunąćpryszcze #conawągry #conarozszerzonepory #ogórecznik