Najlepsze kosmetyki na zimę

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Wraz z nadejściem zimy nadchodzi także pora na zmiany w naszej dotychczasowej pielęgnacji. W tym okresie zwiększona podatność na uszkodzenia i osłabiona bariera hydrolipidowa mogą odbić się na naszej skórze nieprzyjemnymi konsekwencjami. Zarówno zimne, jak i nagrzane przez kaloryfery powietrze zwiększa przeznaskórkową utratę wody.

W dzisiejszym wpisie zaprezentuję Wam Nasze najlepsze kosmetyki na zimę – krem do twarzy, balsam do ust oraz krem do rąk, dzięki którym zimowa pielęgnacja ciała i twarzy będzie przyjemna i skuteczna.

POLECAMY: 👇

KURACJA REGENERUJĄCA KREM NA DZIEŃ:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-regenerujaca-krem-na-dzien/

KURACJA REGENERUJĄCA KREM NA NOC:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-regenerujaca-krem-na-noc-3/

BALSAM DO UST:

https://kosmetykidla.pl/produkt/ziolowy-balsam-do-ust/

KREM DO RĄK:

https://kosmetykidla.pl/produkt/krem-do-rak-na-bazie-naparu-z-babki-plesznika/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#kremnazimę #kremdorąk #pomadkadoust #balsamdoust #pomadkaregenerująca #cerawrażliwa #krem #naturalnekosmetyki #kosmetykidla #zioła #ziołowekosmetyki #natura #napar #napary #odwary #odwar #naturalnysposób #laboratorium #pielęgnacjacery #naturalnapielęgnacja #naparziołowy #cera #ceradelikatna #dla #suchedłonie #conasuchedłonie #babkapłesznik #zima #kosmetykinazimę