Na ratunek CERZE TRĄDZIKOWEJ

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

TRĄDZIK jest poważnym problemem (nie tylko kosmetycznym), który kojarzony jest głównie, jeśli nie przede wszystkim, z nastolatkami i okresem dojrzewania. Niemniej, cera trądzikowa to spory kłopot, z którym częstokroć muszą zmierzyć się dorośli Jak powinna wyglądać pielęgnacja skóry trądzikowej? Jak pozbyć się trądziku domowymi sposobami?

Bohaterem dzisiejszego filmiku jest jedna z ulubionych roślinek MARTY – WROTYCZ.

WROTYCZ rośnie praktycznie wszędzie, na łąkach, polach, ugorach, w pobliżu rzek, przy drogach. Oczywiście do celów kosmetycznych zbieramy tylko roślinki rosnące daleko od dróg i miast.

WROTYCZ to roślinka osiągająca ok. 120 cm, na końcu łodygi umiejscowione są charakterystyczne koszyczki kwiatowe zebrane w gęsty baldachokształtny kwiatostan. Kwiaty są żółte, pięknie intensywnie pachną, ze względu na zawartość tujonu – głównego składnika olejku eterycznego.

Wrotycz działa głównie:

➡przeciwzapalnie

➡przeciwbakteryjnie

➡przeciwpasożytniczo

POLECAMY:

NISZCZ PRYSZCZ KREM NA DZIEŃ:

https://kosmetykidla.pl/produkt/dziewannowy-zioloocet/

NISZCZ PRYSZCZ KREM NA NOC:

https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-krem-na-noc/

NISZCZ PRYSZCZ PŁYN DO MYCIA TWARZY:

https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-plyn-do-mycia-twarzy/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#pryszcze #trądzik #krosty #wągry #niszczpryszcz #sposóbnatrądzik #ceratłusta #ceratrądzikowa #skóratłusta #skóratrądzikowa #naturalnekosmetyki #kosmetykidla #krwawnik #korawierzby #wrotycz #zioła #ziołowekosmetyki #natura #napar #napary #odwary #odwar #naturalnysposób #laboratorium #cerałojotokowa #niedoskonałości #acne #pielęgnacjacery #naparzkrwawnika #naturalnapielęgnacja #naparziołowy