Moda na kameralne spotkania

0

W ostatnim czasie wróciła moda na spotkania w małych gronach przyjaciół, rodziny czy partnerów biznesowych. Podobnie eventy firmowe dedykowane są obecnie mniejszym kameralnym grupom. Do nowych oczekiwań dostosowują się restauratorzy, przygotowując ofertę skrojoną na miarę potrzeb gości

Sala VIP dla biznesu i spotkań prywatnych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, restauracja Gardens by Fort proponuje, zarówno biznesowi jak i klientom indywidualnym, możliwość zorganizowania spotkań dla mniejszych grup w specjalnie do tego przygotowanej Sali VIP. Osobna przestrzeń, która ma 60 mkw. jest umiejscowiona z dala od sali głównej restauracji. Miejsce dostępne jest pod wynajem zarówno na kilka godzin jak i cały dzień. Sala VIP wyposażona jest w nagłośnienie, ekran do prezentacji oraz klimatyzację. Dzięki oddzieleniu od pozostałej części restauracji, przestrzeń zapewnia prywatność oraz możliwość dowolnej aranżacji.

Restauracja Gardens by Fort zachwyca swoich gości nie tylko wyszukaną kuchnią, ale również wnętrzem. Budynek stanowi część Fortu Mokotów, który został wybudowany jako element carskich fortyfikacji, a dziś jest zieloną enklawą w sercu Mokotowa. Wnętrze restauracji utrzymano w stylu industrialnym. Możemy tam znaleźć dużo metalu, drewna, szkła oraz ceglanych ścian, które tworzą niepowtarzalny klimat.  Charakter miejsca podkreśla roślinność, która wypełnia całą restaurację.