Maseczka intensywnie regenerująca

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Maseczki do twarzy charakteryzują się bogatym składem i działaniem nakierowanym na konkretne problemy skórne – dzięki temu bez problemu dopasujesz kosmetyk do aktualnego stanu cery, ciesząc się natychmiastowymi efektami.

Dziś opowiemy o NIECIERPKU GRUCZOŁOWATYM, jest to roślinka inwazyjna, rozprzestrzenia się wzdłuż rzek i strumieni. Dorasta do wysokości 2 m. Posiada różowo-fioletowe kwiaty. Można rozpoznać go po owocach, które po dotknięciu pękają i rozrzucają nasiona wokół rośliny. Bardzo cenny leczniczo jest olej z nasion niecierpka, bogaty w wit. F i fitosterole. Stosowany zewnętrznie leczy trądzik, łuszczycę, grzybicę i alergie, ponieważ chroni skórę i przyspiesza jej regenerację.

Cudowne działanie na skórę możemy sobie zafundować nakładając maseczkę z roztartej w moździerzu łodygi, wybierając część najbliżej korzenia. Tak przygotowaną maseczkę, która zawiera kwas hialuronowy i białka podobne do kolagenu, nakładamy na gazę, a potem na twarz na 40 min.

POLECAMY RÓWNIEŻ: 👇

KURACJA NAWILŻAJĄCA KREM NA DZIEŃ:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-nawilzajaca-krem-na-dzien-z-naparu-jarzebiny/

KURACJA NAWILŻAJĄCA KREM NA NOC:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-nawilzajaca-krem-na-noc-z-naparu-jarzebiny/

KURACJAREGENERUJĄCA KREM NA DZIEŃ:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-regenerujaca-krem-na-dzien/

KURACJA REGENERUJĄCA KREM NA NOC:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-regenerujaca-krem-na-noc-3/

SERUM POD OCZY:

https://kosmetykidla.pl/produkt/serum-pod-oczy/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#maseczka #maseczkadotwarzy #kwashialuronowy #maseczkaregenerująca #maseczkaintensywnieregenerująca #cerasucha #zmarszczki #kolagen #łuszczyca #grzybica #cerabardzosucha #skórasucha #kremnawilżający #skórabardzosucha #alergia #trądzik #nawilżenie #pielęgnacjacery #nawilżeniecery #regeneracjacery #zdrowie #uroda #niecierpek #niecierpekgruczołowaty #kosmetykidla #zioła #ziołowekosmetyki #natura #napar #napary #odwary #odwar #naturalnysposób #laboratorium