Łatwy sposób na pozbycie się suchych i zniszczonych włosów

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Gdzie rośnie DZIEWANNA, tam bez posagu panna! – głosi stare polskie przysłowie. Po prawdzie dziewanny nie mają wygórowanych wymagań glebowych, za to uwielbiają miejsca dobrze nasłonecznione.

Nikt zapewne nie lubi mieć włosów suchych, zniszczonych czy tępych. Nie dają ani uczucia komfortu, ani też nie prezentują się estetycznie. Często są efektem niewłaściwej pielęgnacji lub częstej koloryzacji. Nasze KOSMETYKI DLA znalazły zastosowanie dla kwiatów dziewanny w domowych sposobach pielęgnacji, jak również jako składnika kosmetyków do włosów suchych i zniszczonych.

DZIEWANNA jest bardzo dobra w smaku, świetnie zadziała przy jesiennych infekcjach np.: przy męczącym kaszlu. W dodatku nie musimy się martwić, czy jest to kaszel suchy czy mokry, zadziała w obu przypadkach.

Wspomniane w filmie produkty znajdziesz tu: 👇

WŁOSOMYJKA: https://kosmetykidla.pl/produkt/dziewannowa-wlosomyjka-szampon-do-wlosow-farbowanych-suchych-zniszczonych/

ZIOŁOOCET: https://kosmetykidla.pl/produkt/dziewannowy-zioloocet/

BALSAM DO UST: https://kosmetykidla.pl/produkt/ziolowy-balsam-do-ust/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#zniszczonewłosy #suchewłosy #włosy #farbowanewłosy #ocet #ocetdowłosów #maseczkadowłosów #regeneracjawłosów #szamponwkostce #zabiegifryzjerskie #nawilżyćwłosy #nawilżeniewłosów #odżywka #odżywkadowłosów #domowesposobynawłosy #nawłosy #domowespawłosów #naturalnekosmetyki #kosmetykidla #naturalnewłosy #dziewanna