Kosmetyki Shots! Składy, opinia i… Kontrowersje? (Kosmetyki LaQ)

0

Żele Shots! Wywołały niemałe zamieszanie w kosmetycznym świecie. Na czym polega kontrowersja i czy Shots to dobre produkty?
♥♥♥Więcej informacji♥♥♥
Chyba wiele osób kojarzy żel LaQ Dzikus z Lasu. Tym razem poszli z opisami o krok… W sumie wybiegli daleeko 😀 I jak im wyszło?

Chciałabym zaznaczyć, że żeli nie udało mi się jeszcze kupić i do tego niezbyt chciałam je testować, ponieważ mam jeszcze zapasy. Nie lubię kupować kosmetyków z myślą, że się zmarnują. Dlatego jeśli są jakieś nieścisłości, to z góry przepraszam! Starałam się znaleźć o nich jak najwięcej informacji.

Rozmaryn lekarski w kosmetykach – silny przeciwutleniacz i substancja antyoksydacyjna. Ma też działanie przeciwbakteryjne. Szczególnie często wykorzystuje się olejek eteryczny z tej rośliny, a spotkać go możemy głównie w produktach do włosów. Na skórze głowy sprawdza się szczególnie dobrze względu na działanie przeciwłupieżowe i pobudzanie krążenia, co wpływa też na porost włosów.

Arnika górska w kosmetykach – ma działanie przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Szczególnie dobrze sprawdza się w pielęgnacji skóry naczynkowej, ponieważ poprawia mikrokrążenie. Z tego też względu można ją znaleźć w preparatach na siniaki i obrzęki.

♥♥♥Tu nas znajdziesz♥♥♥
TikTok: https://www.tiktok.com/@wkrainieskladow?
Instagram: https://www.instagram.com/wKrainieSkladow/
FB: https://www.facebook.com/Albicja-w-Krainie-Sk%C5%82ad%C3%B3w-1279515428865196/
Email w opisie kanału

♥♥♥Nasz zespół♥♥♥
Scenariusz i grafika: ja
Montaż: Adrian Guściora / Maciek Montażysta
Pomoc merytoryczna IG: KurkaDenaturka

♥♥♥Muzyka i inne♥♥♥
Music: „MBB – Wake up”
Promoted by BreakingCopyright:
http://bit.ly/MBB_WakeUp