Koperkowy sposób na przetłuszczające i wypadające włosy

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

KOPER WŁOSKI, inaczej fenkuł, to roślina którą zna i używa prawie każdy. Przynosi ulgę w licznych dolegliwościach, a także urozmaica smak podawanych potraw.

Znany głównie jako cenny składnik herbatek na trawienie, koper włoski odżywia także cebulki włosowe i skórę głowy.

Zauważyłyście lśniące włosy Włoszek? W części jest to sprawa genów, zaś reszta to zasługa płukanki z kopru włoskiego. Na Półwyspie Apenińskim jest wyjątkowo popularna. Ogranicza pracę gruczołów łojowych, nadaje włosom puszystość, matowym przywraca blask.

Bohaterem dzisiejszego odcinka jest KOPER WŁOSKI. Jeśli macie problemy z włosami przetłuszczającymi się lub wypadającymi, to przepisy, które proponujemy z pewnością wykorzystacie w codziennej pielęgnacji.

Wspomniane w filmie produkty znajdziesz tu: 👇

KOPERKOWA WŁOSOMYJKA: https://kosmetykidla.pl/produkt/koperkowa-wlosomyjka-szampon-do-wlosow-przetluszczajacych-sie-nawilzajacy-opis-produktu-szampon-do-wlosow-przetluszczajacych-sie-%e2%80%a2oczyszcza-skore-glowy-i-wlosy-dzieki-naturalny/

KOPERKOWY ZIOŁOOCET: https://kosmetykidla.pl/produkt/koperkowy-zioloocet-plukanka-do-wlosow-przetluszczajacych-sie/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/

BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#włosyprzetłuszczającesię #włosytłuste #włosywypadające #szampon #szampondowłosów #szamponwkostce #naturalnyszampon #zioła #kosmetyki #kosmetykidla #wypadającewłosy #łysienie #łysienieandrogenowe #wzmocnieniewłosów #włosy #wypadanie #szampondowłosówwypadających #sposobynawłosy #sposobynawłosywypadające #łysienie #korerwłoski #koper #domowysposóbnawłosy #conawłosywypadające #włosywiosną #wcierkidowłosów #wcierka #wcierkinawypadającewłosy #jakwzmocnićwłosy #osłabionewłosy #słabewłosy