JAPOŃSKIE śliwki UMEBOSHI♥cz.1♥zdrowe jelita,przepis z warzywami SHISO dieta Okinawa Cud

0

♥♥♥POLUB NAS NA FACE BOOKU/więcej informacji
http://www.facebook.com/pages/Cud-Okinawa-WabiSabi/431661590228559
http://www.orientalqueens.com.pl
♥FILMY o JAPONII zobacz nasz kanal *JaponiaVlogTv*.
♥DIETA DŁUGOWIECZNOŚCI,DIETA OKINAWA,DIETA CUD OKINAWA i DIETA WABI SABI-najzdrowsza dieta świata,dieta długowieczności,zdrowia i wiecznej młodości-to rewolucja smaków,zdrowego żywienia i podejścia do odchudzania,a także przepisy wegetariańskie.

UMEBOSHI,umeboszi oraz japońskie zioło,zioła SHISO wraz z UMEBOSHI czyli tzw.SHISO UMEBOSHI to rewelacyjna kombinacja smaków,bardzo zdrowy japoński przysmak długowieczności.
Jest pełne wspomagających organizm substancji odżywczych, posiada właściwości lecznicze,detoksyfikujące i alkalizujące. Nadaje pożywieniu wyjątkowego smaku i aromatu.
Poznaj sekrety jak wykorzystać UMEBOSHI gdzie je dostać i dlaczego warto je spożywać.

Więcej na temat najzdrowszej diety świata jak przygotować zdrowe, odchudzające,smaczne potrawy dowiesz się z naszych książek,naszej www,oraz na naszych wyjątkowych, jedynych w Polsce warsztatach Diety Cud Okinawa diety długowieczności,zdrowia i wiecznej młodości.

Nasze przepisy to także:przepisy wegetariańskie,kuchnia azjatycka,przepisy azjatyckie,kuchnia orientalna,kuchnia japońska,przepisy japońskie,po japońsku,kuchnia chińska,przepisy chińskie,po chińsku,kuchnia koreańska,przepisy koreańskie,po koreańsku,kuchnia tajska,przepisy tajskie,po tajlandsku,przepisy wegetariańskie,surowa dieta.

Muzyka:japoński instrument Koto we własnym wykonaniu.