Jak zrobić POMADKĘ DO UST?

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Gdy pierwszy raz zrobisz własną POMADKĘ DO UST, będziesz zdumiona jakie to proste. Odpowiedni dobór składników sprawi, że twoje usta będą aksamitnie, miękkie i nawilżone.

W dzisiejszym odcinku dr Beata Kaczmarek-Szczepańska z uczelni UMK W Toruniu pokaże Nam jak zrobić POMADKĘ DO UST.

Wspomniany w filmie produkt znajdziesz tu: 👇

ZIOŁOWY BALSAM DO UST:
https://kosmetykidla.pl/produkt/ziolowy-balsam-do-ust/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/​​​​​
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/​​​​​
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA…
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_d​​​​…

Film oraz Zdjęcia zrealizowano na UNIWERSYTECIE MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU
https://www.umk.pl/​​​

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#pomadka #pomadkadoust #makijaż #usta #kosmetykikolorowe #pomadkatrwała #pomadkapielęgnacyjna #koloroweusta #czerowneusta #kosmetyk #kosmetyki #pomalowaneusta #wizaż #wizażystka #balsamdoust #pomadkaochronna #balsamochronnydoust #makijażdzienny #makijażwieczorowy #makijażślubny