Jak zregenerować skórę?

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Jesień, to najlepsza pora na wydobywanie skarbów z ziemi. Jednym z nich jest KORZEŃ ŻYWOKOSTU – to mistrzowskie źródło alantoiny i śluzów.

Sprawdzi się przy wszelkiego rodzaju ścieńczeniu naskórka, który następuje np.: po stosowaniu antybiotyków, czy sterydów.  Pobudza ziarninowanie, czyli nasz naskórek zaczyna się odbudowywać.

Nasza KURACJA ŁĄGODZĄCA DO CERY NACZYNKOWEJ oraz z trądzikiem różowatym zawiera między innymi odwar z KORZENIA ŻYWOKOSTU, i dzięki temu kosmetykowi nasi klienci odstawiają sterydy :).  

KORZEŃ ŻYWOKOSTU idealnie nadaje się również na wszelkiego rodzaju rany, stłuczenia i siniaki.

POLECAMY RÓWNIEŻ: 👇

KURACJA ŁĄGODZĄCA KREM NA DZIEŃ/NOC:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-lagodzaca-do-cery-naczynkowej/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#opuchniętenogi #stłuczenia #siniaki #ceranaczynkowa #cerawrażliwa #elastycznośćskóry #jędrnośćskóry #korzeńżywokostu #kremnanaczynka #narany #naturalnekosmetyki #nawilżenie #nogi #okłady #popękanenaczynka #rany #rosacea #rozszerzonenaczynka #rumień #skóranaczyniowa #skóranaczynkowa #skórawrażliwa #trądzikróżowaty #zaczerwienienia #złamania #żywokost #ceranaczyniowa