Jak zlikwidować WORKI POD OCZAMI domowymi sposobami?

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

WORKI I CIENIE w okolicy skóry oczu to niemalże najczęstszy problem z jakim boryka się większość z nas. Opuchnięte, podkrążone oczy dodają lat i jednocześnie nieestetycznego wyglądu. Zatem jak je skutecznie zredukować? Warto pamiętać, że skóra wokół oczu jest cieńsza i bardzo wrażliwa. Ma bardzo delikatną podściółkę tłuszczową, co czyni ją mniej odporną na negatywne czynniki zewnętrzne oraz sam proces starzenia, z tego względu odpowiednia pielęgnacja tej okolicy jest niezwykle istotna.

Dziś ponownie mówimy o PĄCZKACH LESZCZYNY :).

Tym razem jednak o żeńskich, liściowych pączkach.
Są przepięknie małe, delikatnie zakończone różowymi „piórkami”.

Specjalnie dla Was przygotujemy dziś maseczkę, która pomoże zlikwidować cienie i worki pod oczami. 

POLECAMY RÓWNIEŻ: 👇

KURACJA NAWILŻAJĄCA KREM NA DZIEŃ:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-nawilzajaca-krem-na-dzien-z-naparu-jarzebiny/

KURACJA NAWILŻAJĄCA KREM NA NOC:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-nawilzajaca-krem-na-noc-z-naparu-jarzebiny/

SERUM POD OCZY:

https://kosmetykidla.pl/produkt/serum-pod-oczy/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#workipodoczami #zmarszczkipodoczami #opuchnięteoczy #podkrążoneoczy #sposóbnazmęczoneoczy #sposóbnaworkipodoczami #obrzękipodoczami #kosmetykidla #naturalnapielęgnacja #pielęgnacjatwarzy #pielęgnacjaoczu #oczy #siniakipodoczami #eliksirmłodości #zmarszczki #zmarszczkimimiczne #kurzełapki #krem #kremnazmarszczki #serum #serumnazmarszczki #młodość #serumprzecizmarszczkowe #kremprzeciwzmarszczkowy #conazmarszczki #odmłodzenie #jędrnaskóra #elastycznaskóra #wiotczenieskóry #napiętaskóra #owaltwarzy #pączki #pączkileszczyny #maseczkanazmarszczki