Jak złagodzić objawy ATOPOWEGO ZAPALENIA SKÓRY?

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

LEPIĘŻNIK RÓŻOWY to przepiękna roślina kwitnąca już pod koniec kwietnia lub początku maja. Na szlakach w wyższych partiach gór jeszcze leży śnieg, a przy strumykach na wilgotnych glebach kwitną ciemno różowe/purpurowe kwiaty.

Wczesna wiosna to najlepszy czas na zbiory kłączy i liści. Latem liście się mocno rozrastają i tworzą piękne łany.

LEPIĘŻNIK RÓŻOWY ma bardzo bogaty skład fitochemiczny m.in. alkaloidy, fitoncydy, flawonoidy, witaminy. Wygłusza reakcje alergiczne, zapalne i z autoagresji. Zatem sprawdzi się przy atopowym zapaleniu skóry i taki problem skórny będziemy testować z nim :).

Ja kilka lat temu miałam migreny i właśnie stosując nalewkę z lepiężnika pożegnałam się z uciążliwymi bólami głowy.

W medycynie ludowej stosowano LEPIĘŻNIK RÓŻOWY do wzmacniania włosów, leczenia chorób skóry owłosionej i liszajów, wyprysków, pryszczy i innych trudno „znikających” schorzeń skóry. 

POLECAMY RÓWNIEŻ: 👇

UKOIMY ATOPIKA KREM DO PIELĘGNACJI SKÓRY:

https://kosmetykidla.pl/produkt/ukoimy-atopika-krem-do-pielegnacji-skory-z-atopowym-zapaleniem-skory-od-1-roku-zycia/

UKOIMY ATOPIKA PŁYN DO KĄPIELI::

https://kosmetykidla.pl/produkt/ukoimy-atopika-plyn-do-kapieli/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#atopowezapalenieskóry #azs #łuszczyca #okład #okładnatwarz #okładnaskórę #łuski #suchaskóra #suchacera #cerasucha #cerabardzosucha #skórapękająca #dziecko #niemowlę #maseczka #maseczkadotwarzy #maseczkaregenerująca #maseczkaintensywnieregenerująca #alergia #regeneracjacery #zdrowie #uroda #kosmetykidla #zioła #ziołowekosmetyki #natura #napar #napary #odwary #odwar #naturalnysposób #laboratorium #migrena #lepiężnik