Jak zapobiec TRĄDZIKOWI?

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Najwięcej zapytań mamy co robić, aby nie mieć pryszczy. Uwielbiamy te Wasze wiadomości, dzięki temu wiemy, że robimy coś ważnego, a po drugie macie do Nas zaufanie skoro pytacie o rady 🙂

Zatem dziś przedstawimy sprawców dodatkowych pryszczy.

Jednym z takich elementów są bakterie i zanieczyszczenia jakie same sobie nanosimy na naszą skórę twarzy między innymi za pomocą pędzli i gąbek do makijażu. Jest to siedlisko drobnoustrojów. Aby ograniczyć nanoszenie tych mikroorganizmów należy pamiętać o codziennym praniu swoich upiększających atrybutów.

Drugim źródłem nanoszenia sobie na skórę drobnoustrojów są nasze „kochane” telefony. To one dotykane naszymi dłońmi mają na swojej powierzchni mnóstwo różnych żyjątek, a po przyłożeniu go do ucha te właśnie mikroorganizmy przechodzą na naszą piękną cerę.

Zatem albo stosujemy słuchawki, albo często dezynfekujemy telefon, my wybieramy pierwsze a Wy?:)

POLECAMY RÓWNIEŻ: 👇

NISZCZ PRYSZCZ KREM NA DZIEŃ:

https://kosmetykidla.pl/produkt/dziewannowy-zioloocet/

NISZCZ PRYSZCZ KREM NA NOC:

https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-krem-na-noc/

NISZCZ PRYSZCZ PŁYN DO MYCIA TWARZY:

https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-plyn-do-mycia-twarzy/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#pryszcze #trądzik #krosty #wągry #niszczpryszcz #sposóbnatrądzik #ceratłusta #ceratrądzikowa #skóratłusta #skóratrądzikowa #naturalnekosmetyki #kosmetykidla #krwawnik #korawierzby #zioła #ziołowekosmetyki #natura #napar #napary #odwary #odwar #naturalnysposób #laboratorium #cerałojotokowa #niedoskonałości #acne #pielęgnacjacery #naparzkrwawnika #naturalnapielęgnacja #naparziołowy #niszczpryszcz #conapryszcze #jakusunąćpryszcze