Jak skutecznie leczyć OPRYSZCZKĘ?

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Kontynuując temat OPRYSZCZKI, który podjęła w zeszłym odcinku ANIA, dzisiaj polecimy kolejną roślinkę jaką jest BUKSZPAN.

Wiecznie zielony, znany chyba wszystkim jako krzew ozdobny w przydomowych ogródkach, a często wykorzystywany w okresie Świąt Wielkanocnych jako ozdoba.

Bukszpan ze względu na swoje właściwości przeciwzapalne polecany jest do stosowania na miejsca zainfekowane wirusem OPRYSZCZKI.

To działamy! Przygotujemy dla Was NALEWKĘ. 

POLECAMY RÓWNIEŻ: 👇

ZIOŁOWY BALSAM DO UST:

https://kosmetykidla.pl/produkt/ziolowy-balsam-do-ust/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#opryszczka #zimno #skwarka #usta #uroda #kosmetykidla #naturalnekosmetyki #natura #las #napar #odwar #naturalneprzepisy #nautra #pomadka #pomadkadoust #naopryszczkę #sposóbnaopryszczkę #zioła #bukszpan