Jak pozbyć się przebarwień na twarzy?

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Przebarwienia to problem skóry, który daje o sobie znać zwłaszcza latem. Objawia się zazwyczaj w postaci nieestetycznych piegów lub plamek o różnych kształtach i wielkościach. Przebarwień można się pozbyć stosując odpowiednią pielęgnację.

Co stosować na przebarwienia?

Jak sobie radzić z przebarwieniami?

Naszym bohaterem dzisiejszego odcinka jest WRZOS, to krzewinka powszechnie rosnąca w lasach. Zawiera cenny glikozyd fenolowy ARBUTYNĘ, która działa rozjaśniająco na przebarwienia.

POLECAMY RÓWNIEŻ: 👇

ZIOŁOWY KREM WYBIELAJĄCY:

https://kosmetykidla.pl/produkt/ziolowy-krem-wybielajacy/

ZIOŁOWY PŁYN DO MYCIA TWARZY:

https://kosmetykidla.pl/produkt/ziolowy-plyn-do-mycia-twarzy/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#przebarwienia #ostuda #melasma #kremrozjaśniający #plamy #przebarwieniapociąży #przebarwieniaposłoneczne #przebarwieniapotrądzikowe #rozjaśnićprzebarwienia #rozjaśnienie #sposbynaprzebarwienia #stopprzebarwienia #walkazprzebarwieniami #wrzos #wybielanie #wyrównaniekolorytu #zaburzeniakoloruskóry #zmiany #kremnaprzebarwienia