Jak pozbyć się KURZAJEK?

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Kurzajki to nieestetyczne i mogące powodować dyskomfort zmiany skórne wywoływane wirusem brodawczaka ludzkiego. Pozbycie się narośli bywa trudne i długotrwałe, ponieważ kurzajki mają tendencję do powracania. Jakie domowe sposoby pomogą w walce z uporczywymi brodawkami?

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#kurzajka #brodawka #jakpozbyćsiękurzajek #kurzajkanadłoni #kurzajkanastopie #brodawkanadłoni #brodawkanastopie #wart #warts #kurzajki #brodawki #naroślanaskórze #wilczomlecz #glistnik #jaskółczeziele #glistnikjaskółczeziele