Jak poprawić jędrność skóry?

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Jędrna skóra, właściwa dla okresu młodości, w pewnym wieku zaczyna być marzeniem każdej kobiety. Dlaczego? Otóż utrata jędrności i sprężystości skóry jest naturalnym etapem procesu starzenia. W jego następstwie owal twarzy zaczyna się zmieniać, a skóra staje się wiotka. W niektórych miejscach gromadzi się jej więcej, w innych zaś zaczyna opadać. Aby przeciwdziałać wystąpieniu tych jakże widocznych oznak starzenia, warto zadbać o to, by skóra przez jak najdłuższy czas zachowała swoją naturalną jędrność. Podpowiadamy, jak to zrobić!

Wspomniane w filmie produkty znajdziesz tu: 👇

SERUM POD OCZY:

https://kosmetykidla.pl/produkt/serum-pod-oczy/

MYDŁO NAGIETKOWE:

https://kosmetykidla.pl/produkt/mydlo-nagietkowe-weganskie-naturalne-recznie-robione/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/​​​​​
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/​​​​​
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA…
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_d……
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla…

Film oraz Zdjęcia zrealizowano w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu.
https://mwmskansen.pl/

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#jędrnaskóra #zmarszczki #wiotkaskóra #maseczkaregenerująca #kremregenerujący #suchaskóra #maseczka #cerasucha #wakacje #nawilżenie #nagietek #lato #kwiatnagietka #maseczkanadłonie #dłonie