Jak dbać o skórę pod maseczką ochronną?

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Piękna cera to w przeważającej mierze zasługa dobrej pielęgnacji. O tę ostatnią niezwykle trudno zwłaszcza w czasach pandemii, kiedy nakaz noszenia maseczek ochronnych wciąż nie przestaje obowiązywać. Jak dbać o skórę, kiedy jesteśmy zmuszeni do wielogodzinnego zasłaniania twarzy? Co robić, kiedy w wyniku noszenia maseczki zaczynamy dostrzegać niepokojące zmiany skórne i pogorszenie się stanu cery?
W dzisiejszym filmiku opowiemy jak poradzić sobie z cerą problematyczną, trądzikową oraz wypryskami wynikające z noszenia maseczki ochronnej.

Wspomniany w filmie produkt znajdziesz tu: 👇

NISZCZ PRYSZCZ DZIEŃ: https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-krem-na-dzien/

NISZCZ PRYSZCZ NOC: https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-krem-na-noc/

NISZCZ PRYSZCZ PŁYN: https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-plyn-do-mycia-twarzy/

BALSAM DO UST: https://kosmetykidla.pl/produkt/ziolowy-balsam-do-ust/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film oraz Zdjęcia zrealizowano w HOTELU DĘBOWA GÓRA active & spa https://www.hoteldebowagora.pl/

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#trądzik #ceratrądzikowa #pryszcze #krosty #wypryski #kremnatrądzik #kremnakrosty #maseczka #zmianypotrądzikowe #podrażnionacera #ceratłusta #cerapodrażniona #skórapodrażniona #opryszczka #balsamdoust #problemyskórne #sposóbnaopryszczkę #maseczkaochronna #maska #sebum #trądzikłojotokowy #zaskórniki