Jak dbać o CERĘ NACZYNKOWĄ?

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Posiadaczki cery wrażliwej i naczynkowej doskonale wiedzą co oznacza delikatność.

Musimy pamiętać o codziennej odpowiedniej pielęgnacji, która będzie utrzymywać naszą skórę w odpowiednim stanie i zapewniać jej piękny wygląd.

W przypadku skóry wrażliwej i naczynkowej może to być stosunkowo trudne.

Bohaterem dzisiejszego odcinka jest przepiękna roślinka TRZMIELINA, charakteryzująca się różowymi kwiatkami z pomarańczowymi torebkami. Jest to bogactwo flawonoidów, garbników oraz witamin P, C, A.

POLECAMY RÓWNIEŻ: 👇

KURACJA ŁĄGODZĄCA KREM NA DZIEŃ/NOC:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-lagodzaca-do-cery-naczynkowej/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#ceranaczynkowa #trądzikróżowaty #cerawrażliwa #kuracjałgodząca #ceranaczniowa #naczynka #popękanenaczynka #popękanenaczyniakrwionośne #krem #kremnanaczynka #nagroda #naturalnekosmetyki #kosmetykidla #trzmielina #zioła #ziołowekosmetyki #natura #napar #napary #odwary #odwar #naturalnysposób #laboratorium #pielęgnacjacery #naturalnapielęgnacja #naparziołowy #cera #ceradelikatna #dla