Jak dbać o CERĘ NACZYNKOWĄ?

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

W ciągu kilkunastu lat mojej praktyki jako chemika – technologa, zauważam coraz więcej Klientek z cerą bardzo wrażliwą.

Oczywiście ta najbardziej wrażliwa, najcieńsza i najdelikatniejsza to cera naczynkowa.

Na ratunek takiej skórze przychodzi PIĘCIORNIK GĘSI – jest to niska, delikatna, płożąca się roślinka, a w węzłach jej rozłogów wyrastają „pierzaste” liście i pojedyncze żółte kwiaty na delikatnych, prostych łodygach z pięcioma płatkami.

PIĘCIORNIK to roślina garbnikowa, zawierająca m.in. kwercetynę, doskonale obkurcza ściany naczyń krwionośnych, ale również hamuje rozwój bakterii. Działa przeciwzapalnie i łagodząco.

Jest ona składnikiem naszej Kuracji Łagodzącej przeznaczonej do cer naczynkowych i/lub z trądzikiem różowatym.

Krem ten dzięki Waszym głosom otrzymał tytuł Stylowego Kosmetyku w 2014 roku. Kolor produktu jest ciemnopomarańczowy, ze względu na mieszankę ziół, ale przede wszystkim na zwartość oleju z rokitnika. Jednak naturalne składniki nie powodują zabarwienia na skórze.

Wspomniany w filmie produkt znajdziesz tu: 👇

KURACJA ŁĄGODZĄCA KREM NA DZIEŃ/NOC:

https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-lagodzaca-do-cery-naczynkowej/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#ceranaczynkowa #trądzikróżowaty #cerawrażliwa #kuracjałgodząca #ceranaczniowa #naczynka #popękanenaczynka #popękanenaczyniakrwionośne #krem #kremnanaczynka #nagroda #naturalnekosmetyki #kosmetykidla #pięciornik #pięciornikgęsi #zioła #ziołowekosmetyki #natura #napar #napary #odwary #odwar #naturalnysposób #laboratorium #pielęgnacjacery #odwarzpięciornika #naturalnapielęgnacja #naparziołowy