Jak dbać o cerę mieszaną?

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Posiadacze SKÓRY MIESZANEJ stoją przed nie lada wyzwaniem. Z jednej strony muszą przygotować się na kompleksowe działania, gdyż niektóre strefy skóry będą borykały się z problemem wysuszania, a inne z nadmiernym przetłuszczaniem się. Dlatego prawidłowa pielęgnacja staje się kluczowa.

W dzisiejszym filmiku przekonacie się, jak dbać o cerę mieszaną, aby wyglądać zjawiskowo i czuć się pewnie we własnej skórze.

Wspomniany FILMIK znajdziesz tu:👇

Jak wzmocnić odporność:

https://www.youtube.com/watch?v=jw5oFKiNTSE&t=202s

Wspomniany w filmie produkt znajdziesz tu: 👇

NISZCZ PRYSZCZ KREM NA DZIEŃ:

https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-krem-na-dzien/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/​​​​​
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/​​​​​
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA…
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_d……
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla…

Film oraz Zdjęcia zrealizowano w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu.
https://mwmskansen.pl/

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#ceramieszana #ceratłusta #cerasucha #skóramieszana #twarz #krem #sposobynaceręmieszaną #kosmetyki #naturalnekosmetyki #naturalnesposoby #zioła #kosmetykidla #płyndotwarzy