Home Wideo Historia KOSMETYKI DLA

Historia KOSMETYKI DLA

0
Historia KOSMETYKI DLA

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

No i stało się! Ruszyła pierwsza produkcja autorskiej marki kosmetyków. Myślimy, że nikogo nie musimy przekonywać, co do efektywności działania ziół.

Ideą tworzonych przez nas kosmetyków jest przede wszystkim bazowanie na świeżych naparach z ziół. W związku z tym, iż nawet 70% składu w produkcie kosmetycznym stanowi woda, my ją wyeliminowałyśmy i zastąpiłyśmy świeżymi naparami ziołowymi, przygotowywanymi tradycyjną, sprawdzoną metodą.

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#kosmetykidla #naturalnekosmetyki #zioła #ziołowekosmetyki #natura #napar #napary #odwary #odwar #krem #naturalnykrem #niszczpryszcz #pryszcz #pryszcze #ceratrądzikowa #ceratłusta #cerasucha #suchaskóra #kosmetykinaturalne #kremypodmakijaż #kosmetykipodmakijaż #historiakosmetyków #historiakosmetykówdla #dla #dlaciebie #dlaniej #dlaniego #szampony #naturalnyszampon #naturalnaopdżywkadowłosów #naturalnaodżywka #martaremplewicz #kremydotwarzy #pasja #kremynabazieświeżychnaparówziołowych

NO COMMENTS

Exit mobile version