Haul z IMATS i Los Angeles ♡ Red Lipstick Monster ♡

0

Subskrybuj mój kanał: http://bit.ly/1lNjynW
Facebook: http://www.facebook.com/RedLipstickMonster
Instagram: http://www.instagram.com/redlipstickmonster
Snapchat: redlipstickewa

★ ♡ ★ ♡ ★ ♡

Często pytaliście mnie o to, co udało mi się kupić na targach Imats oraz podczas całego wyjazdu do Los Angeles. Dziś o najciekawszych zakupach opowiadam Wam w haulu 🙂

Poniżej linki do vlogów z L.A.:
– Vlog #1: https://www.youtube.com/watch?v=QOnSp_LryiQ
– Vlog #2: https://www.youtube.com/watch?v=UQUFVMf_tUU
– Vlog #3 https://www.youtube.com/watch?v=KIk2lFzEXh4

Dodatkowo mamy też z NYX dla Was KONKURS!

Najważniejsze info:
ZADANIE: Dokończ zdanie: „Moje miejsce na Ziemi to…”
KRYTERIUM: oryginalne uzasadnienie
TERMIN TRWANIA: 25.01 – 03.02.2016
OGŁOSZENIE WYNIKÓW: W opisie tego filmu (czyli tutaj :)) 08.02.2016
LICZBA WYGRANYCH: 1
NAGRODA: Kuferek wypełniony kosmetykami marki NYX o wartości ok. 1000zł

Każda osoba biorąca udział w konkursie wyraża zgodę na poniższy regulamin:
http://www.redlipstickmonster.pl/regulamin-moje-miejsce-na-ziemi.pdf
EDIT: Nie musicie pisać, że wyrażacie na niego zgodę – samo wzięcie udziału w konkursie (czyli napisanie komentarza) to automatyczna zgoda na regulamin. Jest to oczywiście standardowy punkt, który obowiązuje w każdym konkursie – nie tylko na YouTube’ie 🙂

Więcej NYX, czyli o nowościach i dostępności produktów znajdziecie zawsze na ich fanpage: https://www.facebook.com/nyxcosmeticspolska

Na moich ustach pomadka matowa Kat Von D w kolorze L.U.V.

♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡

!!!!! WYNIKI !!!!!
Konkurs wygrywa Maria Wróblewska, która jest autorką następującego komentarza:

Moje miejsce na Ziemi to szkoła. Szkoła, która spędza sen z powiek setkom tysięcy uczniów. Szkoła, na myśl o której rzednie wiele min. Szkoła, która często stawia przed nami zadania trudne do wykonania. Pewnie nie możesz uwierzyć? W takim razie pozwól, że pomogę Ci wyjść ze sztywnych ram związanych z tym miejscem.
Zamknij proszę oczy, ale jeszcze niczego sobie nie wyobrażaj. Najpierw musisz pozbyć się wszystkich stereotypów. Nie myśl o twardych krzesłach, krzywych ławkach, czy zabrudzonych kredą tablicach. Nie myśl o wczesnym, rannym wstawaniu ani o workach pod oczami, które w efekcie powstają. Nie myśl o zarwanych nocach z powodu nieprzeczytanej lektury ani o tym, że znowu czeka Cię poprawka z matmy, pomimo całego trudu włożonego w naukę. Już? Gotowe?
Teraz wyobraź sobie pozytywną sytuację, która przydarzyła Ci się w szkole. Nie zrozum mnie źle, to nie musi być szczęśliwe wspomnienie, ale niech zawiera chociaż najmniejszą pozytywną nutę. Jeżeli masz z tym problem, może nie pogardzisz drobną podpowiedzią?
Ja wyobrażam sobie każdy ten raz, kiedy zaznaczyłam zły podpunkt na teście, mimo że odpowiedź była oczywista. Wyobrażam sobie każdą kłótnie z nauczycielem i negatywne uczucia towarzyszące mi do końca roku na jego lekcjach. Wyobrażam sobie chęć zaimponowania chłopakowi z 3E i to jak poprzez głupie zachowanie doszczętnie zaprzepaściłam u niego swoje szanse. Wszystkie te momenty dały mi doświadczenie i nauczyły nie popełniać tych samych błędów nigdy więcej – właśnie dlatego uważam je za pozytywne aspekty mojego szkolnego życia.
Skoro pozytywność mamy odhaczoną możesz wreszcie przywołać szczęśliwe wspomnienie. Dla mnie będzie to… hm… rozmawianie o makijażu w ramach ćwiczeń na dodatkowych lekcjach języka angielskiego. Kto by pomyślał, że anglistka jest specem od mody, prawda?
Jestem przekonana, że szczęśliwe wspomnienia możesz przywoływać godzinami, ale zastanawiam się jak poradzisz sobie z następnym zadaniem. Nie martw się – to już ostatnia rzecz, o którą Cie poproszę. Pomyśl o sytuacji, która niekoniecznie była miła lub przyjemna, ale mimo tego uważasz, ze warto ją było przeżyć. Teraz pozwól mi zgadnąć – pomyślałeś właśnie o tej konkretnej sytuacji, bo dzięki niej coś się w Tobie zmieniło, prawda?
Szkoła daje nam wiele lekcji, ale to te najważniejsze z nich są przez nas często niezauważane albo niedoceniane. Jednak to one sprawiają, że rozwijamy się i stajemy się lepszymi ludźmi. Właśnie dlatego moje miejscem na Ziemi to szkoła.

Oczywiście serdecznie gratuluję zwyciężczyni i proszę o kontakt mailowy na adres red.lipstick.monster@gmail.com 🙂

♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡