Domowy sposób na ŁUPIEŻ

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Łupież to wstydliwym problemem, który może dotknąć każdego, niezależnie od wieku i płci. Gdy się już pojawi, niestety trzeba z nim coś zrobić – sam nie zniknie. Podstawa to oczywiście dobrze dobrana kuracja przeciwłupieżowa.

Dziś opowiemy o ŚNIEGULICZKACH, małych bielutkich gąbczastych kuleczkach, które w dzieciństwie służyły głownie do zabawy.

Jak się okazuje mają bardzo skuteczne działanie w walce z ….. łupieżem!

POLECAMY RÓWNIEŻ: 👇

ROZMARYNOWA WŁOSOMYJKA:

https://kosmetykidla.pl/produkt/rozmarynowa-wlosomyjka-szampon-do-pielegnacji-wlosow-z-lupiezem/

ROZMARYNOWY ZIOŁOOCET:

https://kosmetykidla.pl/produkt/rozmarynowy-zioloocet-plukanka-do-pielegnacji-wlosow-z-lupiezem/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#łupież #łupieżtłusty #łupieżsuchy #sposóbnałupież #włosy #łuski #naturalnesposoby #naturalnekosmetyki #kosmetykidla #włosytłuste #włosysuche #szampon #włosy #przetłuszczaniewłosów #hair #napar #kosmetykidla #zioła #śnieguliczki #śnieguliczka