Domowy sposób na JĘCZMIEŃ I OPRYSZCZKĘ

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Jęczmień i opryszczka potrafią sprawić ból i utrudnić codzienne funkcjonowanie. Nic więc dziwnego, że gdy tylko się pojawią szukamy sposobu na szybkie pozbycie się tej uciążliwej dolegliwości.

Jak radzić sobie z jęczmieniem i opryszczką?

I czy można wyleczyć go domowymi sposobami?

Dzisiaj opowiemy Wam o Zielu tymianku pospolitego, który zawiera olejek eteryczny, a w nim tymol i karwakrol, który ma działanie antyseptyczne, przeciwzapalne i antybakteryjne (hamuje rozwój bakterii ropotwórczych).

TYMIANEK jest także składnikiem licznych tabletek i syropków na kaszel.

Napar z ziela leczy jęczmień, opryszczkę oraz różnego rodzaju wypryski.

Z tymianku możemy otrzymać również OLEJEK ETERYCZNY.

POLECAMY RÓWNIEŻ: 👇

ZIOŁOWY BALSAM DO UST:

https://kosmetykidla.pl/produkt/ziolowy-balsam-do-ust/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#jęczmień #opryszczka #pryszcze #trądzik #krosty #zimno #usta #oko #oczy #rumianek #tymianek #olejektymiakowy #uroda #kosmetykidla #naturalnekosmetyki #natura #las #napar #odwar #naturalneprzepisy #nautra #pomadka #pomadkadoust #naopryszczkę #sposóbnaopryszczkę #sposóbnajęczmień #olejeketeryczny #trądzik #acne