Domowy płyn do MYCIA TWARZY

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Samodzielne przygotowanie płynu do mycia twarzy to nie tylko pewność składników, które wejdą w jego skład, ale i przyjemność pracy z ziołami.

Dzisiaj przygotujemy dla Was wydajny domowy płyn do mycia twarzy!

W związku z zapytaniami o skład naszego ZIOŁOWEGO PŁYNU DO MYCIA TWARZY delikatnej i wrażliwej przedstawiamy Wam jedną z roślinek wchodzących w jego skład, a jest nią PIERWIOSNEK. To źródło saponin – które mają właściwości myjące, to takie naturalne mydło można powiedzieć. Bo pamiętacie w naszym płynie nie ma ani grama chemicznych związków myjących! Zawiera również mnóstwo Witaminy C i P.

POLECAMY RÓWNIEŻ: 👇

NISZCZ PRYSZCZ PŁYN DO MYCIA TWARZY:

https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-plyn-do-mycia-twarzy/

ZIOŁOWY PŁYN DO MYCIA TWARZY:

https://kosmetykidla.pl/produkt/ziolowy-plyn-do-mycia-twarzy/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#demakijaż #płyndomyciatwarzy #zapaleniespojówek #naturalnypłyndomyciatwarzy #zmęczoneoczy #oczy #makijaż #pieczenieoczu #okładynaoczy #mycietwarzy #naturalnekosmetyki #kosmetykidla #zioła #ziołowekosmetyki #natura #napar #napary #odwary #odwar #naturalnysposób #laboratorium #pielęgnacjacery #naturalnapielęgnacja #naparziołowy #zioładlaskóry #mycie #cerawrażliwa #demakijażoczu #demakijażskórywrażliwej #demakijażcerywrażliwej #pielęgnacjacerywrażliwej #najlepszysposóbnademakijaż #ziołowypłyndomycia #saponiny #witaminy