Domowy ELIKSIR MŁODOŚCI

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Wiadomo, nie od dziś, że natura jest najlepszym sprzymierzeńcem młodości. Dieta bogata w warzywa, odpowiednie nawodnienie organizmu i naturalne kosmetyki to sposób na piękny i zdrowy wygląd. 

ELIKSIR MŁODOŚCI jest dostępny znacznie łatwiej, niż Wam się wydaje! 

A jest nim Modrzew, a raczej jego pączki! to jedyne drzewo z iglastych, które zrzuca igły na zimę. A wiosną pojawiają się piękne różowe szyszeczki.

Z tych różowych żeńskich pączków przygotujemy dziś dla Was maseczkę na młodość!. 

POLECAMY RÓWNIEŻ: 👇

KURACJA NAWILŻAJĄCA DZIEŃ: https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-nawilzajaca-krem-na-dzien-z-naparu-jarzebiny/

KURACJA NAWILŻAJĄCA NOC: https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-nawilzajaca-krem-na-noc-z-naparu-jarzebiny/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#eliksirmłodości #zmarszczki #zmarszczkimimiczne #kremnazmarszczki #darpiękna #młodość #stopzmarszczki #conazmarszczki #wiotkaskóra #jędrnaskóra #gładkaskóra #nawilżanie #cerawrażliwa #pierwszeoznakistarzenia #regeneracjaskóry #odmłodzenie #napar #kosmetykinaturalne #ziołowekosmetyki #odwar #kosmetykidla #pączki #pączkimodrzewia