Domowe sposoby na trądzik różowaty

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Trądzik różowaty (rosacea) jest przewlekłą, wielofazową chorobą zapalną skóry twarzy, przebiegającą często z okresami zaostrzeń i remisji, dotyczącą osób w wieku dojrzałym. Charakteryzuje się zaczerwienieniem twarzy, rumieniem, teleangiektazjami, epizodami zapalnymi z grudkami i krostkami i — w ciężkich przypadkach — rhinophymą. Różne czynniki, np.: stres, gorące i/lub pikantne posiłki oraz napoje, alkohol, okres menopauzy, promieniowanie UV w istotny sposób nasilają objawy naczyniowe i przebieg choroby. Celem terapii preparatami miejscowymi jest zmniejszenie intensywności odczuwanych dolegliwości, takich jak pieczenie lub świąd oraz uzyskanie poprawy w zakresie stopnia nasilenia zmian skórnych. W terapii trądziku różowatego stosuje się preparaty podawane ogólnie i miejscowo. Bardzo istotnym elementem jest codzienna pielęgnacja cery i stosowanie odpowiednich kosmetyków przeznaczonych do cer bardzo wrażliwych i delikatnych.
W dzisiejszym odcinku pokażemy sposoby jak radzić sobie z TRĄDZIKIEM RÓŻOWATYM, ale również przedstawimy produkt, który stworzyłyśmy przy współpracy z dr H. Różańskim na bazie odwaru ziołowych z korzenia żywokostu, naparów z nasion kozieradki, liści orzecha włoskiego, ziela pięciornika gęsiego w połączeniu z olejem z rokitnika i olejem z lnianki.

Wspomniany filmik z LIŚĆMI ORZECHA WŁOSKIEGO znajdziesz tu: 👇

ORZECH WŁOSKI: https://www.youtube.com/watch?v=tkZpCxqDdSQ&t=90s

Wspomniane w filmie produkty znajdziesz tu: 👇

ZIOŁOWY PŁYN: https://kosmetykidla.pl/produkt/ziolowy-plyn-do-mycia-twarzy/

KURACJA ŁAGODZĄCA: https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-lagodzaca-do-cery-naczynkowej/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_d…

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#trądzikróżowaty #rosacea #ceranaczynkowa #popękanenaczynka #naczynka #zaczerwnienia #rumień #rumieńce #pajączki #naczynkakrwionośne #cienkaskóra #tarczyca #hormony #problemyhormonalne #plamki #czerwoneplamki #rozszerzonenaczynka #stres #gorącakąpiel #czerwonewino #skórawrażliwa #cerawrażliwa