DOMOWE SPOSOBY na piękne stopy

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Lato to czas, w którym często nosimy sandały lub klapki, chodzimy boso po plaży lub na odkrytych basenach. Piękne i zadbane stopy zapewniają nam komfort, poczucie piękna i wygody na co dzień. Jak dbać o stopy latem i zachować uzyskany efekt na dużej, by czuć się pięknie niezależnie od pory roku?

Jak dbać o skórę stóp, by była miękka i gładka? Dzisiaj pokażemy Wam kilka prostych domowych sposobów pielęgnacyjnych, które pozwolą uzyskać i utrzymać piękny wygląd stóp każdego dnia.

Wspomniany FILMIK znajdziesz tu:👇

Naturalne sposoby na piękne dłonie:

https://www.youtube.com/watch?v=KtR4lAuD6e0&t=144s

Wspomniany w filmie produkt znajdziesz tu: 👇

KREM DO RĄK:

https://kosmetykidla.pl/produkt/krem-do-rak-na-bazie-naparu-z-babki-plesznika/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/​​​​​
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/​​​​​
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA…
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_d……
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla…

Film oraz Zdjęcia zrealizowano w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu.
https://mwmskansen.pl/

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#stopy #pepękanepięty #suchestopy #suchepięty #spierzchniętestopy #lato #pięty #suchaskóra #olejzogórczenika #ogórecznik #naturalnesposoby #olej #zioła #skansen #sierpc